FbK Kobylisy
Fotogalerie
Členská sekce
Program & výsledky
FIS
Facebook
Instagram
YouTube
Fotogalerie
Členská sekce
Program & výsledky
FIS
Facebook
Instagram
YouTube
MENU
Klub
Úvod
Klubové události
Ke stažení
Partneři
Týmy
Přípravka
Elévové
Elévové B
Mladší žáci bílá
Mladší žáci černá
Starší žáci
Starší žáci B
Dorostenci
Dorostenci B
Junioři
Junioři B
Muži
Muži B
Muži C
Muži D
Ženy
Nabušenci
Tréninky
Tréninky
Ročníky
Kde trénujeme
Články
Články
Facebook
Mobilní aplikace
e-Shop
Dresy - objednávky
Fat Pipe s klubovou slevou
Na objednání
Skladem - akční
Skladem - doprodej
Celý sortiment
Kontakty
Klub
Úvod
Klubové události
Ke stažení
Partneři
Týmy
Přípravka
Elévové
Elévové B
Mladší žáci bílá
Mladší žáci černá
Starší žáci
Starší žáci B
Dorostenci
Dorostenci B
Junioři
Junioři B
Muži
Muži B
Muži C
Muži D
Ženy
Nabušenci
Tréninky
Tréninky
Ročníky
Kde trénujeme
Články
Články
Facebook
Mobilní aplikace
e-Shop
Dresy - objednávky
Fat Pipe s klubovou slevou
Na objednání
Skladem - akční
Skladem - doprodej
Celý sortiment
Kontakty
Fotogalerie
Členská sekce
Program & výsledky
FIS
Facebook
Instagram
YouTube
Klub
Úvod
Klubové události
Ke stažení
Partneři
Týmy
Přípravka
Elévové
Elévové B
Mladší žáci bílá
Mladší žáci černá
Starší žáci
Starší žáci B
Dorostenci
Dorostenci B
Junioři
Junioři B
Muži
Muži B
Muži C
Muži D
Ženy
Nabušenci
Tréninky
Tréninky
Ročníky
Kde trénujeme
Články
Články
Facebook
Mobilní aplikace
e-Shop
Dresy - objednávky
Fat Pipe s klubovou slevou
Na objednání
Skladem - akční
Skladem - doprodej
Celý sortiment
Kontakty
Fotogalerie
Členská sekce
Program & výsledky
FIS
Facebook
Instagram
YouTube
Přípravka
Přehled
Zápasy
Tabulka
Články
Profil
Přípravka
Zápasy
Přehled
Zápasy
Tabulka
Články
Profil
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
říjen 2023
neděle
8. 10.
Viking TJ Kobylisy
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
ne 8. 10. 2023 9:30
@
ZŠ Juventa Milovice
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 1
4:0
ne 8. 10. 2023 9:30
@
ZŠ Juventa Milovice
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 1
neděle
8. 10.
Viking TJ Kobylisy
Florbalová akademie MB- zelení
ne 8. 10. 2023 10:30
@
ZŠ Juventa Milovice
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 1
8:1
ne 8. 10. 2023 10:30
@
ZŠ Juventa Milovice
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 1
neděle
8. 10.
FBC Pitbulls Kolín - zlatí
Viking TJ Kobylisy
ne 8. 10. 2023 11:30
@
ZŠ Juventa Milovice
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 1
2:2
ne 8. 10. 2023 11:30
@
ZŠ Juventa Milovice
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 1
neděle
8. 10.
FBC Kutná Hora - bílí
Viking TJ Kobylisy
ne 8. 10. 2023 13:00
@
ZŠ Juventa Milovice
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 1
0:11
ne 8. 10. 2023 13:00
@
ZŠ Juventa Milovice
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 1
sobota
21. 10.
Prague Tigers White
Viking TJ Kobylisy
so 21. 10. 2023 9:30
@
ZŠ Jiráskova Benešov
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 2
0:10
so 21. 10. 2023 9:30
@
ZŠ Jiráskova Benešov
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 2
sobota
21. 10.
Viking TJ Kobylisy
Předvýběr.CZ Florbal MB White
so 21. 10. 2023 11:00
@
ZŠ Jiráskova Benešov
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 2
4:1
so 21. 10. 2023 11:00
@
ZŠ Jiráskova Benešov
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 2
sobota
21. 10.
OC Šestka Tatran Střešovice
Viking TJ Kobylisy
so 21. 10. 2023 12:30
@
ZŠ Jiráskova Benešov
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 2
1:3
so 21. 10. 2023 12:30
@
ZŠ Jiráskova Benešov
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 2
sobota
21. 10.
Viking TJ Kobylisy
SK Florbal Benešov
so 21. 10. 2023 13:30
@
ZŠ Jiráskova Benešov
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 2
3:4
so 21. 10. 2023 13:30
@
ZŠ Jiráskova Benešov
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 2
listopad 2023
neděle
12. 11.
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
Viking TJ Kobylisy
ne 12. 11. 2023 9:00
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 3
1:10
ne 12. 11. 2023 9:00
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 3
neděle
12. 11.
Prague Tigers Black DDM Praha 6
Viking TJ Kobylisy
ne 12. 11. 2023 10:00
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 3
7:9
ne 12. 11. 2023 10:00
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 3
neděle
12. 11.
Viking TJ Kobylisy
OC Šestka Tatran Střešovice
ne 12. 11. 2023 11:30
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 3
6:4
ne 12. 11. 2023 11:30
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 3
neděle
12. 11.
Viking TJ Kobylisy
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
ne 12. 11. 2023 12:30
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 3
10:3
ne 12. 11. 2023 12:30
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 3
sobota
25. 11.
Viking TJ Kobylisy
FBC Draci modří
so 25. 11. 2023 9:00
@
SH TJ Kobylisy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 4
5:1
so 25. 11. 2023 9:00
@
SH TJ Kobylisy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 4
sobota
25. 11.
DDM Horní Počernice Orka
Viking TJ Kobylisy
so 25. 11. 2023 10:30
@
SH TJ Kobylisy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 4
1:7
so 25. 11. 2023 10:30
@
SH TJ Kobylisy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 4
sobota
25. 11.
Viking TJ Kobylisy
Florbalová akademie MB - modří
so 25. 11. 2023 12:00
@
SH TJ Kobylisy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 4
2:8
so 25. 11. 2023 12:00
@
SH TJ Kobylisy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 4
sobota
25. 11.
ACEMA Sparta Praha BLUE
Viking TJ Kobylisy
so 25. 11. 2023 13:30
@
SH TJ Kobylisy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 4
4:7
so 25. 11. 2023 13:30
@
SH TJ Kobylisy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 4
prosinec 2023
neděle
10. 12.
FBC Pitbulls Kolín - černí
Viking TJ Kobylisy
ne 10. 12. 2023 9:30
@
ZŠ Zeleneč
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 5
0:2
ne 10. 12. 2023 9:30
@
ZŠ Zeleneč
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 5
neděle
10. 12.
Viking TJ Kobylisy
OLYMP FLORBAL Achilles
ne 10. 12. 2023 11:00
@
ZŠ Zeleneč
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 5
3:3
ne 10. 12. 2023 11:00
@
ZŠ Zeleneč
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 5
neděle
10. 12.
Prague Tigers Orange
Viking TJ Kobylisy
ne 10. 12. 2023 12:30
@
ZŠ Zeleneč
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 5
5:6
ne 10. 12. 2023 12:30
@
ZŠ Zeleneč
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 5
neděle
10. 12.
Viking TJ Kobylisy
Prague Tigers White
ne 10. 12. 2023 13:30
@
ZŠ Zeleneč
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 5
4:3
ne 10. 12. 2023 13:30
@
ZŠ Zeleneč
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 5
leden 2024
sobota
6. 1.
Tigers TJ Sokol Nehvizdy
Viking TJ Kobylisy
so 6. 1. 2024 9:00
@
SH ZŠ Nehvizdy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 6
6:1
so 6. 1. 2024 9:00
@
SH ZŠ Nehvizdy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 6
sobota
6. 1.
FbŠ Bohemians Praha 4 černí
Viking TJ Kobylisy
so 6. 1. 2024 10:00
@
SH ZŠ Nehvizdy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 6
11:4
so 6. 1. 2024 10:00
@
SH ZŠ Nehvizdy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 6
sobota
6. 1.
Viking TJ Kobylisy
Prague Tigers White
so 6. 1. 2024 11:30
@
SH ZŠ Nehvizdy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 6
6:3
so 6. 1. 2024 11:30
@
SH ZŠ Nehvizdy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 6
sobota
6. 1.
Viking TJ Kobylisy
Orka Čelákovice
so 6. 1. 2024 12:30
@
SH ZŠ Nehvizdy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 6
2:2
so 6. 1. 2024 12:30
@
SH ZŠ Nehvizdy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 6
neděle
21. 1.
FbŠ Bohemians Praha 4 černí
Viking TJ Kobylisy
ne 21. 1. 2024 9:00
@
Exe Sport Arena
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 7
4:3
ne 21. 1. 2024 9:00
@
Exe Sport Arena
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 7
neděle
21. 1.
Wizards DDM SO Praha 10 orange
Viking TJ Kobylisy
ne 21. 1. 2024 10:00
@
Exe Sport Arena
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 7
3:1
ne 21. 1. 2024 10:00
@
Exe Sport Arena
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 7
neděle
21. 1.
Viking TJ Kobylisy
Prague Tigers Orange
ne 21. 1. 2024 11:30
@
Exe Sport Arena
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 7
3:2
ne 21. 1. 2024 11:30
@
Exe Sport Arena
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 7
neděle
21. 1.
Viking TJ Kobylisy
Florbalová akademie MB - modří
ne 21. 1. 2024 12:30
@
Exe Sport Arena
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 7
1:1
ne 21. 1. 2024 12:30
@
Exe Sport Arena
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 7
březen 2024
sobota
16. 3.
Viking TJ Kobylisy
DDM Horní Počernice Orka
so 16. 3. 2024 9:30
@
SH U Učiliště Čelákovice
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 8
5:2
so 16. 3. 2024 9:30
@
SH U Učiliště Čelákovice
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 8
sobota
16. 3.
Viking TJ Kobylisy
Orka Čelákovice
so 16. 3. 2024 10:30
@
SH U Učiliště Čelákovice
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 8
5:2
so 16. 3. 2024 10:30
@
SH U Učiliště Čelákovice
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 8
sobota
16. 3.
Tigers TJ Sokol Nehvizdy
Viking TJ Kobylisy
so 16. 3. 2024 11:30
@
SH U Učiliště Čelákovice
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 8
5:5
so 16. 3. 2024 11:30
@
SH U Učiliště Čelákovice
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 8
sobota
16. 3.
Florbal Jesenice
Viking TJ Kobylisy
so 16. 3. 2024 13:00
@
SH U Učiliště Čelákovice
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 8
1:9
so 16. 3. 2024 13:00
@
SH U Učiliště Čelákovice
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 8
duben 2024
neděle
7. 4.
Viking TJ Kobylisy
Orka Čelákovice
ne 7. 4. 2024 9:00
@
SH TJ Kobylisy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 9
3:2
ne 7. 4. 2024 9:00
@
SH TJ Kobylisy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 9
neděle
7. 4.
DDM Horní Počernice Orka
Viking TJ Kobylisy
ne 7. 4. 2024 10:30
@
SH TJ Kobylisy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 9
1:5
ne 7. 4. 2024 10:30
@
SH TJ Kobylisy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 9
neděle
7. 4.
Viking TJ Kobylisy
OLYMP FLORBAL Achilles
ne 7. 4. 2024 12:00
@
SH TJ Kobylisy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 9
5:4
ne 7. 4. 2024 12:00
@
SH TJ Kobylisy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 9
neděle
7. 4.
Prague Tigers Orange
Viking TJ Kobylisy
ne 7. 4. 2024 13:30
@
SH TJ Kobylisy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 9
3:4
ne 7. 4. 2024 13:30
@
SH TJ Kobylisy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 9
sobota
27. 4.
Orka Čelákovice
Viking TJ Kobylisy
so 27. 4. 2024 10:00
@
SH ZŠ Nehvizdy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 10
1:2
so 27. 4. 2024 10:00
@
SH ZŠ Nehvizdy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 10
sobota
27. 4.
Viking TJ Kobylisy
Tatran Střešovice
so 27. 4. 2024 11:30
@
SH ZŠ Nehvizdy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 10
6:6
so 27. 4. 2024 11:30
@
SH ZŠ Nehvizdy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 10
sobota
27. 4.
FBC Kutná Hora - černí
Viking TJ Kobylisy
so 27. 4. 2024 13:00
@
SH ZŠ Nehvizdy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 10
6:8
so 27. 4. 2024 13:00
@
SH ZŠ Nehvizdy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 10
sobota
27. 4.
Viking TJ Kobylisy
Tigers TJ Sokol Nehvizdy
so 27. 4. 2024 14:00
@
SH ZŠ Nehvizdy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 10
3:4
so 27. 4. 2024 14:00
@
SH ZŠ Nehvizdy
,
Liga přípravek 3+1 – skupina 3-B (3XP1-B), 10